Sayfamız en iyi Explorer 7 ve üzeri tarayıcı ile çalışır.

Maketler

Turuncu Kırtasiye/ Antalya- Turuncu Kırtasiye Logo/ Antalya

Çözüm Üretir

Siparişleriniz

3 gün içinde

Kargoya verilir.

1  [ 23  4  5  6

Proje ve Performans ödevleri konusunda danışmanlık ve size özel Maket çalışmalarında destek almak için lütfen arayınız

0242 324 59 99   info@turuncukirtasiye.com

Hayalimdeki Sınıf maketi,

 

35*50 cm alan üzerine kurulmuş, sınıf maketimizin yapılışında mukavva, maket kartonu, bakır kablo, ve farklı renklerde eva kullanılmıştır.

 

Daha önceki performans ve proje ödevlerimizde sıkça hayalimizdeki okul maketleri yapmıştık. Bu sefer sınıfımızı nasıl hayal ettiğimizi göstermeye çalıştık.

 

Her öğrenciye ayrı ayrı özel masalar, 7 kişilik sınıflar, her öğrenciye laptop bilgisayar, hepsinde wireless internet ve sınıfın akıllı tahtası ile direk bağlantı imkanı, her öğrenciye özel duvar dolapları, herkesin masasında isimlikleri.

 

Sınıfımızda Atatürk’ün şık ve yeterince büyük bir posteri, güzel bir “Gençliğe Hitabe” metni, Öğretmen masasının yanında sık bir bayrak direği ve Türk Bayrağı, her sınıfa özel Oval bir toplantı masası ve özel toplantı ve beyin fırtınası odası, Yine her öğrenciye özel sandalye ve isimlikleri yer alsın istedik.

TURUNCU KIRTASİYE/ EBRU AKSEL

FENER MH. 1967 SK. NO: 26/2  ANTALYA - TEL : +90 242 324 59 99 

FAX : +90 242 324 59 70

info@turuncukirtasiye.com

Copyrıght ® by Turuncu Kırtasıye Antalya Turkıye 2005

Desıgned By Arık

Benzer Ürünleri

Gazi İlköğretim Okulu Alsancak İzmir Maketi. Talat Paşa Bulvarındaki üzerindeki Gazi İlköğretim Okulunun ölçekli maketi, Performans ödevine destek olmak için; 45*60 CM mukavva üzerine yerleştirilen makette 2 MM mukavva, çatı için oluklu mukavva pencereler için siyah evadan faydalanılmıştır.
Google Earth’den alınan plana mümkün olduğunca uyulmuş, medyadan alınan İlkem Koleji fotoğraflarına sağdık kalınarak şekillendirilmiştir. Performans ve Proje ödevlerinizde danışmanınız Turuncu Kırtasiye.

Hayalimdeki Okul Maketi

Turuncu Kırtasiye/ Antalya- Turuncu KırtasiyeOkul Müfredatı gereği Proje ve Performans ödevleri için Maket konusunda antalyadaki uzman yardımcınız. Maket konusunda daşmanınız. Turuncu'da  Okul Maketi
Hayalimdeki Okul 4,

35*55 cm alan üzerine kurulmuş, 2 okul binası, kapalı ve şeffaf çatılı yüzme havuzu, Açık tenis ve basketbol sahalı, Yeşil oluklu mukavva ve 3mm maket kartonu kullanılarak oluşturduğumuz özgün bir çatı ile hayalimizdeki okulumuzu yaptık. Havuzun üzerini kapatmak ve tenis kortunun tel örgülerini temsilen 125 mikron şeffaf PVC kullandık.